Ewa Lis

Właściciel, marketing

Z branżą fitness związana od 2014 roku, obecnie jako właściciel. Absolwentka Promocji, Mediów i Show Businessu. Nieustannie dąży do celu biorąc licznie udział w szkoleniach z zakresu zarządzania, marketingu, obsługi klienta. Hobbistycznie fotograf. Po pracy amatorka dobrej książki i filmu. Moją misją jest klub przyjazny klientowi a siłownia jest moim i mam nadzieję, że waszym drugim domem. 

Milena Bytys

Instruktor Fitness, recepcja

Swoją drogę ze sportem rozpoczęłam we wczesnym dzieciństwie, kiedy stanęłam przy stole do gry w tenisa stołowego na sali w lubelskim klubie „Motor Lublin”. Przygoda trwa do dzisiaj, jestem zawodniczką „IKTS Broń Radom”. Z Neptun siłownia/fitness jestem związana od 2,5 roku. Każdy kto mnie poznał wie że lubię to co robię 🙂 Praca ” na sportowo” jako instruktor fitness oraz praca z klientem daje mi ogromną satysfakcję.

Anna Jankowicz

Marketing

Wieczna optymistka. Zawsze uśmiechnięta i pełna energii. Z głową pełną pomysłów. Ambitna, życzliwa, pomocna i odpowiedzialna. Uwielbia włoską kuchnię, dobre kino, muzykę i podróże. Chętnie podejmuję nowe wyzwania i skrupulatnie dąży do ich zrealizowania. Zawsze można na nią liczyć a swym zapałem zaraża innych. Do tego odważna i szczera.

Natalia Marczykowska

Boks

Reprezentantka Polski w boskie Olimpijskim. Kilkukrotna medalistka mistrzostw polski, Europy oraz Świata. Siła, pewność siebie i odwaga to cechy, na których buduje swoją sportowa przyszłość. Poza ringiem szczera, otwarta, wiecznie uśmiechnięta . Sport to jej największa pasja. Swoją przyszłość wiąże z boksem, ma wiele marzeń i celów – jednym z nich jest wyjazd na igrzyska olimpijskie.

Natalia Kaleta

Instruktor fitness

Z wykształcenia- logistyk, po pracy- miłośniczka aktywności fizycznej i podróży. Przez wiele lat związana głównie z koszykówką. Dziś, przede wszystkim treningi na sali fitness i bieganie w terenie.
Poprawna technika i swiadomość pracy ciała to podstawa zajęć u Natalii. Ale żeby nie było nudno, musi być wysoka intensywność i energiczna muzyka 🙂
Jedynie przekraczanie własnych granic, pokazuje nam, na jak wiele nas jeszcze stać !💪