Karol Piasek

Trener personalny i instruktor fitness

Ze sportem związany od dawna,początkowo jako klient siłowni, jednak pasję swoją szybko przełożył na strefę zawodową. Kurs instruktorski ukończył u Marcina Grabowskiego.
Karol specjalizuje się w treningu funkcjonalnym i ogólnorozwojowym. Nasz Karol stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach. Będzie również prowadzić dla was Drodzy Klienci zajęcia fitness: Tabata oraz trening obwodowy. Zaś na sali siłowej zadba o waszą sylwetkę, poprawi sprawność i skoryguje postawę.

Justyna Prygiel

Instruktor fitness

Z fitnessem związana od dawna. Już jako mała dziewczynka wiedziała, że aktywność fizyczna będzie jej pasją i sposobem na życie. Jednak zajęcia fitness to nie jedyne talenty jakie posiada. Jest niesamowitym mówcom i motywatorem do działania. Szalona, ambitna, mama 2 córek Matyldy i Melanii. Po prostu szczęśliwa kobieta.

Olga Bochniewska

Instruktor fitness

Kamila Michałowska

Instruktor fitness

Absolwentka wychowania fizycznego. Od dziecka związana ze sportem i tańcem. Instruktor fitness, licencjonowany instruktor zumby.

Uczestniczka wielu szkoleń a także międzynarodowych konwencji fitness. Cały czas kształci się w kierunku sportowym.
Poprawność wykonywanych ćwiczeń, duża dawka uśmiechu, wzajemna motywacja i wspaniała atmosfera to przykłady które opisują jej zajęcia.

Spotkać ją można na zajęciach Zumby oraz ABT.

Natalia Kaleta

Instruktor fitness

Anna Mizerska

Instruktor Fitness, trener personalny, masażysta

Jedna z niewielu w Polsce z uprawnieniami CircusFit Aerial Pilates Teacher, International Facts Certified Instructor:Movement-Facts, Hit-Facts, Facial-Facts, Spining Instructor, Fitnes Instructor posiadająca miedzynarodowe uprawnienia do prowadzenia tego typu zajęć, Jumping Frog Instructor.

Ma za sobą udział w licznych szkoleniach, warsztatach i konwencjach międzynarodowych.

Zdobyła doświadczenia pracując w najlepszych klubach w Londynie. Uwielbia praca z ludźmi zarażając ich swoją pozytywna energia i pasja.