Ewa Lis

Właściciel, marketing

Z branżą fitness związana od 2014 roku, obecnie jako właściciel. Absolwentka Promocji, Mediów i Show Businessu. Nieustannie dąży do celu biorąc licznie udział w szkoleniach z zakresu zarządzania, marketingu, obsługi klienta. Hobbistycznie fotograf. Po pracy amatorka dobrej książki i filmu. Moją misją jest klub przyjazny klientowi a siłownia jest moim i mam nadzieję, że waszym drugim domem. 

Milena Bytys

Instruktor Fitness, recepcja

Swoją drogę ze sportem rozpoczęłam we wczesnym dzieciństwie, kiedy stanęłam przy stole do gry w tenisa stołowego na sali w lubelskim klubie „Motor Lublin”. Przygoda trwa do dzisiaj, jestem zawodniczką „IKTS Broń Radom”. Z Neptun siłownia/fitness jestem związana od 2,5 roku. Każdy kto mnie poznał wie że lubię to co robię 🙂 Praca ” na sportowo” jako instruktor fitness oraz praca z klientem daje mi ogromną satysfakcję.

Anna Jankowicz

Marketing

Wieczna optymistka. Zawsze uśmiechnięta i pełna energii. Z głową pełną pomysłów. Ambitna, życzliwa, pomocna i odpowiedzialna. Uwielbia włoską kuchnię, dobre kino, muzykę i podróże. Chętnie podejmuję nowe wyzwania i skrupulatnie dąży do ich zrealizowania. Zawsze można na nią liczyć a swym zapałem zaraża innych. Do tego odważna i szczera.

Patrycja Siwiec

Instruktor fitness, trener personalny

Od zawsze mocno wkręcona w sport. Swoją przygodę z fitnessem zaczęła jako uczestnik zajęć.
Niezwykle charyzmatyczna, pełna energii, dynamiczna, po prostu wszechstronna 💣💣 Jej lekcje są dla klubowiczów wyzwaniem i motywacją do osiągnięcia wymarzonej sylwetki.
Na treningu kładzie nacisk na technikę wykonywanych ćwiczeń, rozwój świadomości ciała i koordynację ruchową.
Uwielbia pracę z ludźmi, a najbardziej ich uśmiech po każdych zakończonych zajęciach 🧡
Na jej treningu jest zawsze dużo uśmiechu, na pewno nie ma nudy… i oszukiwania 😀
Wyznaje zasadę: „Póki jeszcze oddychasz, możesz więcej”

 

Agnieszka Pastucha

Instruktor fitness

Agnieszka Pastucha, jej pasją jest sport i zdrowe żywienie. Instruktor fitness i tańca. Pracuje z dziećmi jak i z dorosłymi. Na co dzień studiuje wychowanie fizyczne co jeszcze bardziej udoskonala jej umiejętności w pracy. Wystąpiła w kilku teledyskach oraz tańczy na koncertach disco polo w całym kraju. Wolny czas lubi spędzać jeżdżąc na rowerze oraz chodząc po górach.

Kamila Michałowska

Instruktor fitness

Absolwentka wychowania fizycznego. Od dziecka związana ze sportem i tańcem. Instruktor fitness, licencjonowany instruktor zumby.

Uczestniczka wielu szkoleń a także międzynarodowych konwencji fitness. Cały czas kształci się w kierunku sportowym.
Poprawność wykonywanych ćwiczeń, duża dawka uśmiechu, wzajemna motywacja i wspaniała atmosfera to przykłady które opisują jej zajęcia.

Spotkać ją można na zajęciach Zumby oraz ABT.

Anna Mizerska

Instruktor Fitness, trener personalny, masażysta

Jedna z niewielu w Polsce z uprawnieniami CircusFit Aerial Pilates Teacher, International Facts Certified Instructor:Movement-Facts, Hit-Facts, Facial-Facts, Spining Instructor, Fitnes Instructor posiadająca miedzynarodowe uprawnienia do prowadzenia tego typu zajęć, Jumping Frog Instructor.

Ma za sobą udział w licznych szkoleniach, warsztatach i konwencjach międzynarodowych.

Zdobyła doświadczenia pracując w najlepszych klubach w Londynie. Uwielbia pracę z ludźmi zarażając ich swoją pozytywna energia i pasja.

Natalia Marczykowska

Boks

Reprezentantka Polski w boskie Olimpijskim. Kilkukrotna medalistka mistrzostw polski, Europy oraz Świata. Siła, pewność siebie i odwaga to cechy, na których buduje swoją sportowa przyszłość. Poza ringiem szczera, otwarta, wiecznie uśmiechnięta . Sport to jej największa pasja. Swoją przyszłość wiąże z boksem, ma wiele marzeń i celów – jednym z nich jest wyjazd na igrzyska olimpijskie.

Natalia Kaleta

Instruktor fitness

Z wykształcenia- logistyk, po pracy- miłośniczka aktywności fizycznej i podróży. Przez wiele lat związana głównie z koszykówką. Dziś, przede wszystkim treningi na sali fitness i bieganie w terenie.
Poprawna technika i swiadomość pracy ciała to podstawa zajęć u Natalii. Ale żeby nie było nudno, musi być wysoka intensywność i energiczna muzyka 🙂
Jedynie przekraczanie własnych granic, pokazuje nam, na jak wiele nas jeszcze stać !💪